In de populaire wijk Assendorp, aan de geliefde Zonnebloemstraat, vind je op nummer 19 deze kleurrijke woning. De woning is in het verleden voorzien van een uitbouw aan de achterzijde, waar zich de keuken uit 2019 bevindt. In 2006 is er een nokverhoging op zolder aangebracht, waardoor hier een mooie derde (werk)kamer is ontstaan. De tuin trof je zelden zo diep, maar liefst 18 meter! En hij is bereikbaar via een achterom. Ooh ja, parkeren kan gratis vóór de deur! Ideaal toch?
Iedere ochtend vers brood? Dat kan met de bakker op de hoek van de straat. De lange Assendorperstraat met zijn diverse winkelaanbod bevindt zich bovendien ook om de hoek. Het Wezenlandenpark, een enorme wijk speeltuin, Doepark Nooterhof, allemaal op loopafstand. De binnenstad? Die heb je binnen 5 minuten fietsen bereikt! Dat geldt overigens ook voor het station.
BEGANE GROND:
Via de voortuin bereik je de entree. Binnenkomst in de hal, die je toegang geeft tot de woonkamer. Bij de loop naar de woonkamer passeer je het keldertje en het toilet. Beiden bevinden ze zich achter fraaie paneeldeuren. Ook de toegangsdeur naar de woonkamer betreft zo’n paneeldeur. De glazen bouwstenen geven een leuk effect in de woonkamer en zorgen bovendien voor meer lichtinval.
De L-vormige woonkamer heeft door dubbele tuindeuren toegang tot de diepe achtertuin. Aan de voorzijde is er ruim plaats voor een eettafel met fraai zicht op de straat. Aan de achterzijde bevindt zich de in 2019 vernieuwde keuken. Deze is opgesteld in een hoek en voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit beide keukenramen is er contact met de tuin.
EERSTE VERDIEPING:
Overloop met toegang tot twee slaapkamers en de ruime badkamer. Aan de achterzijde bevindt zich een slaapkamer van ca. 6 m². Ernaast is de ruimte badkamer gesitueerd. Deze ruimte van 8 m² beschikt over een ligbad, een douchecabine met thermostaatkraan en een wastafel met meubel rondom. Aan de voorzijde is de tweede slaapkamer van 10 m² aangebracht. Vanuit hier is er via een vaste trap toegang tot de zolderkamer.
TWEEDE VERDIEPING:
In 2006 is er een nokverhoging aangebracht, waardoor hier een derde kamer is ontstaan. Het dak is goed geïsoleerd en de ruimte is verwarmd. Achter een luik is de cv-ketel verwerkt. Ook bevindt de wasmachine-aansluiting zich op deze verdieping. Achter het knieschot is praktische bergruimte.
TUIN:
De tuin ligt op het noordoosten en is maar liefst 18 meter diep! Door deze ligging kan je altijd kiezen tussen zon of schaduw. De zon staat nooit volop op de woonkamer, waardoor het een koele woning betreft. De tuin is bereikbaar via een achterom! Achter in de tuin is een stenen schuur aangebracht, met aansluitend een overkapping met dakpannen.